Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze (wyniki)
16 marca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 45 000 zł

Cena wylicytowana: 45 000 zł

pastel/karton, 46,5 x 38,5 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Anna Bilińska | 1892'
praca pojawi się na monograficznej wystawie Anny Bilińskiej-Bohdanowicz zorganizowanej przez Muzeum Narodowe w Warszawie
ID: 46312