Aukcja Sztuki Dawnej: Prace na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (55)

Zygmunt Dobrzycki
Scena alegoryczna, 1943 r.
akwarela, gwasz/papier, 47 x 57,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Wacław Borowski
Dwie kobiety
akwarela/papier, 51,8 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
* Cena wylicytowana: 7 000 zł
Julian Fałat
Zima w Bystrej, 1916 r.
akwarela/papier, 67 x 32 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Stanisław Wyspiański
Portret rodzinny, 1904 r.
kredka, ołówek/papier, 20,8 x 34 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Teodor Axentowicz
Portret dziewczyny w chuście
pastel/papier, 50 x 35 cm
* Cena wylicytowana: 26 000 zł
Teodor Axentowicz
Portret damy
pastel/papier, 74 x 54,5 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 45 000 zł
Zofia Stryjeńska
Podhalański grajek
gwasz/tektura, 94 x 56 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Leszek Stańko
Nadmorski pejzaż
akwarela/papier, 25,8 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
* Cena wylicytowana: 1 200 zł
Stanisław Żurawski
"W Jastrzębich Górach"
akwarela, kredka/papier, 37 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
* Cena wylicytowana: 1 100 zł
Antoni Eugeniusz Dzierzbicki
Anielskie czuwanie
akwarela, ołówek/papier, 31,5 x 24 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Antoni Eugeniusz Dzierzbicki
Zwiastowanie
akwarela, ołówek/papier, 23 x 23 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Abraham Weinbaum
Paryska uliczka, 1930 r.
gwasz/papier, 30,5 x 39 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Joachim Weingart
Martwa natura z nutami
gwasz/papier, 51,5 x 43 cm (w świetle passe-partout)
* Cena wylicytowana: 7 500 zł
Ignacy Hirszfang
Martwa natura ze szklaną karafką, 1931 r.
akwarela/papier, 48 x 63 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 7 000 zł
Stanisław Masłowski
Włoski pejzaż, 1910 r.
akwarela, ołówek/papier, 56 x 42 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Jacek Malczewski
Zaprzęg i Akt młodzieńca - zestaw dwóch prac
ołówek/papier, 1) 27,5 x 43,5 cm (w świetle passe-partout), 2) 37,4 x 24 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Jan Styka
Droga krzyżowa, 1837 r.
ołówek/papier, 27 x 21,3 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Władysław Chmieliński
Kościół św. Anny w Warszawie
akwarela/karton, 46 x 31,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Władysław Chmieliński
"Ulica Nowomiejska"
akwarela/papier, 48 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
44
Stanisław Gibiński
Pejzaż zimowy z rzeką
akwarela/papier, 35 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Józef Korolkiewicz
Pejzaż górski, 1939 r.
gwasz/papier, 37 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Franciszek Jaźwiecki
Wisła przed Krakowem, 1941 r.
akwarela/papier, 32,8 x 41,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
51
Wlastimil Hofman
Wiejski chłopiec, przed 1918 r. r.
gwasz/tektura, 44 x 32 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
52
Wlastimil Hofman
Modlący się anioł, 1921 r.
olej/tektura, 30 x 29,5 cm(w świetle ramy)
Cena wylicytowana: 16 000 zł
55
Jan Kaczmarkiewicz
Akt na tle kościoła św. Piotra i Pawła na Antokolu w Wilnie
akwarela, ołówek/papier, 38,5 x 29 cm
* Cena wylicytowana: 2 000 zł
60
Karol Kossak
"Lipnica", 1947 r.
akwarela/papier, 26 x 31 cm (w świetle ramy)
Cena wylicytowana: 1 200 zł
61
Abraham Neumann
Dworek latem
pastel/papier, 78,5 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 4 500 zł