Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (33)

Wojciech Kossak
Na balu, przed 1884 r.
olej/deska, wys.: 26 cm, szer.: 46 cm (po rozłożeniu)
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Teodor Axentowicz
"Portret"
pastel/papier, 100 x 70 cm
* Cena wylicytowana: 32 000 zł
Wlastimil Hofman
Tęsknota, 1927 r.
olej/tektura, 19 x 38,5 cm
* Cena wylicytowana: 13 000 zł
Jan Stanisławski
"Widok morza"
olej/deska, 20 x 14,5 cm
Mela Muter
Młoda blondynka
olej/płótno, naklejone na płytę, 56 x 46 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
Na Polach Elizejskich
olej/płótno, 64 x 77 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Wandalin Strzałecki
Rycerze przed chatą, 1884 lub 1887 r.
olej/płótno, 29 x 47,5 cm
* Cena wylicytowana: 30 000 zł
Wlastimil Hofman
Dziewczynka z fiołkiem, 1936 r.
olej/płótno, 71 x 66 cm
* Cena wylicytowana: 20 000 zł
Julian Fałat
Pejzaż zimowy z Nieświeża
olej/płótno, 60 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 120 000 zł
Tamara Łempicka
"Wenecja w deszczu", około 1961 r.
olej/płótno, naklejone na płytę, 80,5 x 58,5 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Tymon Niesiołowski
Widok Wilna - kościół św. Jana
olej/płótno, 60 x 50 cm
* Cena wylicytowana: 35 000 zł
Alicja Hohermann
Dziewczynka z kwiatkami, 1939 r.
olej/tektura, 45 x 37 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Paul Weimann
Widok na Śnieżkę, 1943 r.
olej/płótno, 70 x 98 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Dom na wsi, 1943 r.
olej/płótno, 27 x 40 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Szymon Mondzain
Łaźnia turecka, 1922 r.
olej/deska, 48 x 40 cm
Zdzisław Cyankiewicz (Cyan)
Pejzaż geometryczny, 1946 r.
olej/płótno, 72,5 x 56 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Władysław Chmieliński
Warszawska Starówka zimą
olej/płótno, 30,5 x 40,5 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Aleksander Laszenko
Tancerka, 1935 r.
olej/płótno, naklejone na sklejkę, 85 x 56 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Konstanty Mackiewicz
Pejzaż letni
olej/płótno, 33,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Mały rynek w Saint Tropez, 1924 r.
olej/płótno, 60 x 92 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Józef Mehoffer
"Pokłon Trzech Króli"
olej/tektura, 63 x 52 cm
* Cena wylicytowana: 40 000 zł
47
Jerzy Kossak
Wizja Napoleona w czasie odwrotu spod Moskwy, 1930 r.
olej/tektura, 47 x 68,5 cm (w świetle ramy)
Cena wylicytowana: 19 000 zł
48
Ignacy Zygmuntowicz
Tokujące cietrzewie
olej/płótno, dublowane, 70 x 120 cm
51
Jean Peske (Jan Mirosław Peszke)
Domy przy drodze
olej/płótno, 47 x 56 cm
* Cena wylicytowana: 6 000 zł
52
Iwan Trusz
Pod włoskim niebem
olej/tektura, 31,5 x 54 cm (w świetle oprawy)
53
Konrad KURZWELLY - MÜLLER
Statek na morzu
olej/płótno, 28 x 43,5 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł