Aukcja Sztuki Dawnej

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (38)

Józef Mehoffer
Przed dworkiem
olej/tektura, 25 x 35 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Rajmund Kanelba
Podparta dziewczynka
olej/płyta, 41 x 32 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Rajmund Kanelba
"Ania i muzyka"
olej/płyta, 41 x 31 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Mela Muter
Portret kucharza Emile'a Verdet, lata 40. XX w.
olej/płótno, 82 x 53,5 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Wlastimil Hofman
Przy kapliczce przydrożnej, 1918 r.
olej/płótno, 70 x 56 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Antoni Grabarz
Góral, 1936 r.
olej/płótno, 96 x 78 cm
* Cena wylicytowana: 24 000 zł
Stefan Filipkiewicz
Przedwiośnie na Podhalu
olej/tektura, 71 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Czesław Wasilewski
Sanie przed dworkiem
olej/tektura, 47 x 66 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Alfred Aberdam
Martwa natura z kwiatami i trąbką
olej/płótno, 61,5 x 46,5 cm
* Cena wylicytowana: 12 000 zł
Alfred Wierusz Kowalski
"Trojka na piaszczystej drodze"
olej/płótno, 85 x 150 cm
* Cena wylicytowana: 300 000 zł
Mela Muter
Martwa natura z czerwoną cebulą
olej/płótno, 50 x 61 cm
* Cena wylicytowana: 120 000 zł
Rajmund Kanelba
Kobieta poprawiająca pończochę, 1931 r.
olej/płyta, 39 x 48 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Jakub Zucker
Sprzedawca owoców
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Wincenty Wodzinowski
Ploteczki
olej/tektura, 68,5 x 95 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Jerzy Potrzebowski
Targ na konie w Nowym Sączu, 1948 r.
olej/tektura, 54 x 72 cm
* Cena wylicytowana: 6 000 zł
Jan Karmański
Nad Wisłą, 1932 r. (?)
olej/płótno, 38 x 48 cm
* Cena wylicytowana: 2 600 zł
Józef Chełmoński
"Stóg na Pińszczyźnie", 1899 r.
olej/płótno, 55,8 x 92,1 cm
Cena wylicytowana: 380 000 zł
Jan Styka
Pieta
olej/płótno, dublowane, 95 x 73,5 cm (wymiar w świetle ramy: 87 x 66 cm (owal))
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Władysław Szerner senior
Hucułka na koniu
olej/płótno, 41 x 58 cm
* Cena wylicytowana: 35 000 zł
Czesław Wasilewski
Na targ koński
olej/płótno, 36 x 51,5 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Jarzębina w zielonym wazonie
olej/płótno, 57 x 46 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
Celestyn Czynciel
Bukiet z bratków i paproci, 1902 r.
olej/płótno, 44 x 74,5 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Zdzisław Cyankiewicz
Akt na tle czerwonej draperii, 1944 r.
olej/płótno, 54,5 x 37,5 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Michał Gorstkin Wywiórski
Wrony na zamarzniętej ziemi, około 1918 r.
olej/płótno, dublowane, 86 x 133 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
44
Wlastimil Hofman
Chłopiec z żołnierzykami, 1946 r.
olej/tektura, 42 x 53 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Julian Fałat
Pejzaż zimowy z Osieka
gwasz, akwarela/tektura, 19 x 43,5 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Paweł Dadlez
Dziewczyna przy stole
olej/tektura, 59 x 48 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł