Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
3 marca 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/tektura, 21,5 x 21,5 cm
sygnowany p.d.: 'S.E'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa z Lipert Gallery w Nowym Jorku: '
EXHIBITION | STANISŁAW ELESZKIEWICZ | 1900 - 1963 | Lipert Gallery | 147 Milton Street | Greenpoint Brooklyn, NY 11222 | May 10 - June 14, 1986'
ID: 39757
  • WYSTAWIANY:
  • Stanisław Eleszkiewicz, Lipert Gallery, 10.05-12.06.1986, Nowy Jork