Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
3 marca 2016 godz. 19:00

Zygmunt Schreter (1886 Łódź - 1977 Paryż)
Martwa natura z szachownicą, około 1940
Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

olej/płótno, 45,72 x 73,66 cm
sygnowany p.d.: 'Schreter | Paris'
ID: 37170
  • ODWROCIE: słabo widoczna pieczęć ze składu przyborów malarskich w Paryżu