Aukcja Sztuki Dawnej (wyniki)
2 czerwca 2016 godz. 19:00

Alicja Halicka (1894 Kraków - 1975 Kraków)
"Le noctambule" (Place de la Concorde w Paryżu), około lata 40/50 XX w.
* Cena wylicytowana: 8 000 zł

* Cena wylicytowana: 8 000 zł

olej/płótno, 33 x 41 cm
sygnowany l.g.: 'Halicka'
opisany na odwrociu: 'Le noctambule'
ID: 40004
  • kolekcja prywatna, Szwajcaria