Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
26 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

akwarela, ołówek/papier, 68 x 101 cm
stgnowany i datowany l.d.: 'STANISŁAW MASŁOWSKI 1914'
ID: 37567