Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
26 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł
96

Cena wylicytowana: 5 000 zł

kredka/papier, 70 x 49 cm
sygnowany p.d.: 'NATALIA LL', opisany i datowany l.d.: 'MORFEM A/1974'
ID: 36170