Aukcja Prac na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (103)

Julian Fałat
Pejzaż z łódką - Osiek
akwarela/papier, 9,5 x 13,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Leon Wyczółkowski
Dachy kamienic, 1916 r.
autolitografia/papier, 58,5 x 89,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Chaim Goldberg
Żydowskie wesele
litografia barwna/papier, 44,5 x 59 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 1 300 zł
Wacław Borowski
Sielanka
litografia kolorowana/papier, 30,5 x 26 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 2 000 zł
Jan Matejko
Portret córki Beaty, 1870 r.
ołówek/papier, 19 x 16 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Jan Gotard
Głowa dziecka, ok. 1938 - 40 r.
kredka/papier, 22 x 16 cm
* Cena wylicytowana: 4 500 zł
Cyprian Kamil Norwid
"Billposter"
tusz/papier, 5 x 5,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Jan Piotr Norblin de la Gourdaine
Autoportret z paletą, 1778 r.
akwaforta/papier, 16,5 x 11,5 cm
* Cena wylicytowana: 2 600 zł
Julian Fałat
Pejzaż z myśliwym z Nieświeża
akwarela/papier, 73,5 x 134 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Stanisław Kamocki
Planty
akwarela/papier, 67 x 97 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Jan Wacław Zawadowski
Pejzaż ze wzgórzem z południa Francji, ok. 1930 r.
akwarela, ołówek/papier żeberkowy, 47 x 62 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Mela Muter (Mutermilch Maria Melania)
Miasteczko francuskie
akwarela/papier, 34 x 48,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Tamara Łempicka
Akt kobiety, ok. 1928 r.
ołówek/papier, 25 x 18,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 37 000 zł
Jakub Zucker
Chłopiec
sangwina/papier, 25 x 19,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Nikifor Krynicki
Cerkiew (Krolowa)
akwarela, gwasz/tektura (pudełko od zapałek), 8,4 x 6 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Nikifor Krynicki
Miasto Warszawa
akwarela/papier, akwarela, gwasz/tektura (pudełko od zapałek), 8 x 10,2 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Nikifor Krynicki
Biskup na tle kościoła
akwarela, gwasz/papier, 12 x 9 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Nikifor Krynicki
Chrystus zmartwychwstały
akwarela, gwasz/papier, 13,5 x 8,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Nikifor Krynicki
Biskup pod baldachimem
olej/tektura, akwarela, gwasz/papier, 18,3 x 12,2 cm
* Cena wylicytowana: 1 200 zł
Nikifor Krynicki
Widok na Krynicę
akwarela, gwasz/papier, 23 x 32 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Nikifor Krynicki
Widok miasteczka z kościołem
akwarela, gwasz/papier, 15,5 x 22 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Nikifor Krynicki
Miasto
akwarela, gwasz/papier, 31 x 23 cm (w świetle passe partout)
* Cena wylicytowana: 2 000 zł
Nikifor Krynicki
Zabudowania
akwarela, gwasz/papier, 22 x 15,5 cm
* Cena wylicytowana: 2 800 zł
Jacek Mierzejewski
Pejzaż z drzewami
ołówek/papier, 25,5 x 25,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Bronisław Jamontt
Pejzaż z drzewami
ołówek/papier, 25 x 32,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Jan Kaczmarkiewicz
Scena miłosna z jaskółkami, 1960 r.
tusz/papier, 14,5 x 19,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Chłopi na drodze
Stanisław BOHUSZ - SIESTRZEŃCEWICZ
litografia/papier, 24 x 33,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Targ koński
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż zimowy z chatą, 1954 r.
akwarela/papier, 44 x 63 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 7 500 zł