Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
25 czerwca 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł
128

Cena wylicytowana: 4 200 zł

kolaż/papier, tektura, 30 x 24,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Kolar | 61'
ID: 30205