Aukcja Prac na Papierze

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (82)

Teodor Axentowicz
Portret dziewczynki z koszem
pastel/papier, 77 x 47 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 38 000 zł
Zofia Stryjeńska
Teka prac ,,Polskie stroje ludowe", 1939 r.
pochoir ręcznie kolorowana gwaszem/papier, wymiar każdej planszy 50 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Leon Wyczółkowski
Zbiór buraków na Ukrainie
pastel/papier, 52 x 76 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 50 000 zł
Władysław Bakałowicz
Dziewczyna w czarnych pończochach
pastel/papier, 73 x 27,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Rajmund Kanelba
"Ania z kotkiem"
akwarela, gwasz/papier, 49 x 38 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Rajmund Kanelba
"Johnie z bębenkiem"
akwarela, gwasz/papier, 50 x 40 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Julian Fałat
Pejzaż zimowy, 1912 r.
akwarela/papier naklejony na tekturę, 31,5 x 60,5 cm
* Cena wylicytowana: 12 000 zł
Julian Fałat
Pejzaż zimowy z Bystrej, 1921 r.
akwarela/papier, 69,5 x 147 cm
* Cena wylicytowana: 30 000 zł
Henryk Szczygliński
"Idzie burza"
olej/tektura, 19 x 23,5 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 3 000 zł
Henryk Szczygliński
"Szary dzień"
olej/tektura, 11,3 x 15,5 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 2 400 zł
Stanisław Kamocki
Motyw z ogrodu, 1917 r.
akwarela/papier, 34,5 x 47,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Leon Kowalski
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
akwaforta/papier, 27 x 19,5 cm (odbitka) 39,5 x 26 cm (arkusz, w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 500 zł
Leon Kowalski
Ogrojec przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwaforta/papier, 23,5 x 17 cm (odbitka) 36,5 x 23 cm (arkusz, w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 500 zł
Leon Kowalski
Barbakan
litografia/papier, 26 x 38,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 500 zł
Jan Rubczak
Widok na kościół Mariacki od strony prezbiterium, 1934 r.
akwaforta/papier, 28,5 x 35,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 800 zł
Aleksander Laszenko
Pejzaż z palmą, 1929 r.
drzeworyt barwny/papier, 17,5 x 9,5 cm (odbitka) 28 x 29 cm (arkusz, w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 600 zł
Jan Cybis
"Motyw z Gołuchowa", 1966 r.
kredka, akwarela/papier, 18,5 x 21 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
44
Feliks Michał Wygrzywalski
Sprzedawca pereł
pastel/papier, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 6 500 zł
Władysław Skoczylas
"Pochód zbójników"
drzeworyt/papier, 28,5 x 31 cm (odbitka) 40,5 x 40,5 cm (arkusz, w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
48
Daniel Chodowiecki
Pochód, na górze akt kobiecy, 1759 r.
miedzioryt/papier, 13,5 x 13,5 cm (odbitka) 30,5 x 21 cm (arkusz)
* Cena wylicytowana: 400 zł
49
Daniel Chodowiecki
Scena z murzynkiem
miedzioryt/papier, 20 x 12,5 cm (odbitka) 30,2 x 21 cm (arkusz)
* Cena wylicytowana: 400 zł
50
Włodzimierz Bartoszewicz
Widok z Paryża, 1968 r.
akwarela/papier, 33,5 x 49 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
51
Anna Sołtan-Romerowa
"Czajki III", 1925 r.
akwarela/papier, 18,5 x 25,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
53
Bronisław Jamontt
Pejzaż z drzewami
kredka/papier, 19 x 14,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
55
Jan Rubczak
Las, 1913 r.
kredka/papier, 73,5 x 99 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 8 000 zł
58
Jakub Zucker
Portret chłopca
gwasz/papier, 30 x 26 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
59
Jan Kaczmarkiewicz
Wizerunek świętej z monstrancją
akwarela, ołówek, gwasz/papier, 70 x 39 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 4 000 zł
67
Nikifor Krynicki
Chrystus i święty
akwarela, gwasz/papier, 8 x 10 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
68
Maja Berezowska
Pocałunek
akwarela, tusz/papier, 35,5 x 32 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł