Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
17 września 2015 godz. 19:00

Chaim Goldberg (1917 Kazimierz Dolny - 2004 Boca Raton)
"Widok na mój Kazimierz Dolny", 1996
Cena wylicytowana: 8 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł

akwarela, tusz/karton, 55,9 x 76,2 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Chaim Goldberg 96'
(w świetle passe-partout)
ID: 33864