Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
17 września 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akwarela, tusz/papier, 42,5 x 32,5 cm
sygnowany p.d.: 'E.Kanarek'
u dołu dedykacja autorska
42,5 x 32,5 cm (arkusz) 51 x 40 cm (kompozycja)
ID: 31146