Aukcja Prac na Papierze (wyniki)
17 września 2015 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 7 000 zł
91

* Cena wylicytowana: 7 000 zł

muchlaż/papier, 32,5 x 36 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Kolar | 79'
ID: 33433
  • zakup bezpośrednio od artysty
  • Galeria Zdeněk Sklenář, Praga, Czechy
  • kolekcja prywatna