Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
20 kwietnia 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RDK | 2012 | R. Szlaga | TU | oil/canvas'
ID: 46441
  • LITERATURA:
  • Radek Szlaga "Book", Warszawa, 2014, s.
  • WYSTAWIANY:
  • "Freedom Club", wystawa indywidualna, CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 7.09-22.11.2012