Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
14 kwietnia 2016 godz. 19:00

Radek Szlaga (ur. 1979 r., Gliwice)
Czarny Koń ze Szlagówki , około 2005
* Cena wylicytowana: 15 000 zł

olej/płótno, 69 x 99 cm
sygnowany śr.g: 'PAN | RDK'
na blejtramie pieczątka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu
ID: 40103