Aukcja Nowej Sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (43)

Tomasz Baran
Bez tytułu, 2008 r.
olej/deska, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Bartosz Kokosiński
Bez tytułu, 2011 r.
farba alkidowa, drewno/płótno, 67 x 71,5 x 17 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Joanna Rajkowska
"Born in Berlin - Swim 01", 2015 r.
wydruk pigmentowy/papier, 21 x 35 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Wilhelm Sasnal
'Kompozycja ze stolikiem", 1995 r.
olej/płótno, 55 x 73 cm
* Cena wylicytowana: 50 000 zł
Rafał Bujnowski
"Okno", 2001 r.
olej/płótno, 140 x 200 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Marcin Maciejowski
'Pieśń profana", 2012 r.
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 75 000 zł
Grzegorz Drozd
'Podanie", 2007 r.
olej/płótno, 142 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Robert Schaberl
"ZF Bright Red Golden Green", 10-11 2007 r.
akryl/płótno, 130 x 130 cm
* Cena wylicytowana: 14 000 zł
Mikołaj Moskal
Bez tytułu, 2012 r.
tempera/papier, 35 x 23,5 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Agnieszka Brzeżańska
Bez tytułu, 2008 r.
olej/płótno, 70 x 81 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Tymek Borowski
Bez tytułu, 2010 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Ivo Nikić
"Wilku WDZ", 2012-13 r.
olej/płótno, 130 x 110 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Gossia Zielaskowska
"At last", 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Łukasz Surowiec
Robert Jarvik, 2010 r.
olej/płótno, 165 x 105 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Sławomir Toman
"Trinity", 2004 r.
olej/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Małgorzata Kosiec
"X", 2013 r.
olej/płótno, 120 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 3 800 zł
Laura Pawela
"Art Work", ed.1/2, 2005 r.
akryl/płótno, 25 x 7 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Zbigniew Libera
"Chaos", 1993 r.
ołówek/karton, 61 x 84 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu, 1989 r.
olej/płótno, 139 x 139 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Michał Chudzicki
'Duży kurczak", 2012 r.
olej/płótno, 150 x 190 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Tomasz Mazur
'Oto ja", 2004 r.
akryl, olej/płótno, 40 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 3 200 zł
Peter Fuss
'This means peace", 2008 r.
akryl, szablon/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Alex Urban
'Medalion", 2011 r.
olej/płótno, 30 x 40 cm
* Cena wylicytowana: 1 800 zł
Piotr Łakomy
Bez tytułu, 2007-08 r.
akryl, flamaster/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Kamil Kuskowski
"Górnik Zabrze", 2004 r.
akryl/płótno, 20 x 160 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Róża Litwa
Bez tytułu, 2011 r.
olej/papier, 59 x 41 cm
* Cena wylicytowana: 1 500 zł
Jakub Julian Ziółkowski
Bez tytułu, 2007 r.
gwasz, tusz/karton, 34 x 24,5 cm
* Cena wylicytowana: 8 000 zł