Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź)
Z cyklu "Yang", 2015 r.
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Z cyklu "Yang", 2015 r.

Cena wylicytowana: 7 500 zł

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany,
datowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI, Z CYKLU "YANG" 2015'

Dyplom z
malarstwa uzyskał w 2003 roku w prac. prof. Ryszarda Hungera w ASP w Łodzi na wydziale
Grafiki i Malarstwa. Doktorat z malarstwa obronił w 2011 roku na Wydziale Malarstwa
Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Habilitacja w 2014 roku na Wydziale
Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W latach 2003–2012 pracował jako asystent (od 2011 – adiunkt) w Pracowni Malarstwa i Rysunku
prof. Jarosława Chrabąszcza w ASP w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru. Obecnie
profesor nadzwyczajny na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w
Szczecinie, gdzie prowadzi Pracownię Rysunku. Formy artystycznej wypowiedzi Otockiego to malarstwo, fotografia, instalacja oraz video.

estymacja: 6
000 - 9 000