Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

Magdalena Cybulska (ur. 1977, Warszawa)
XV, z cyklu "Święte obrazki", 2012 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i
datowany p.d.: 'ceba 12'
na odwrociu
opisany na blejtramie: 'ŚWIĘTE OBRAZKI XV'

WYSTAWIANY:
"Święte obrazki", wystawa indywidualna, Galeria Fibak, Warszawa, 22
listopada - 13 grudnia 2012

LITERATURA:
- Święte
obrazki, katalog wystawy indywidualnej, Galeria Fibak, Warszawa 2012

Absolwentka
Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w 2007
na Wydziale Grafiki Warsztatowej w pracowni litografii pod kierunkiem prof.
Janusza J. Cywickiego i aneks u prof. Barbary Szubińskiej. Obecnie jest
asystentką na Wydziale Grafiki Warsztatowej EAS. Wybrane wystawy zbiorowe:
‘Cytadela Grafiki’, Galeria Ateneum Młodych, Warszawa; Galeria Wieża, Warszawa;
Samsung Art. Master, pokonkursowa aukcja charytatywna, CSW, Warszawa;
‘Przestrzenie graficzne’ - Galeria Art. Bem, Warszawa; ‘Malinowy Chruśniak’ -
Muzeum Zamojskie, Zamość; ‘Ars Longa’ - Galeria Tamka, Warszawa; ‘Jelenie na
rykowisku’, Pracownia Wschodnia, Warszawa.

estymacja: 1 500 - 2 500