Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

Tomasz Mazur (ur. 1973 r.)
"Shopping", 2005 r.
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Tomasz Mazur (ur. 1973 r.)
"Shopping", 2005 r.

Cena wylicytowana: 3 800 zł

akryl, olej/płótno, 100 x 125 cm
sygnowany i
datowany p.d.: 'T. MAZUR 05'
sygnowany,
datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ MAZUR | shopping | (100 x 125) 2005'

WYSTAWIANY:
- "17 mgnień wiosny. Młoda polska sztuka z kolekcji Galerii Piekary",
Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 12 kwietnia - 6 maja 2007

LITERATURA:
- 17 mgnień wiosny. Młoda polska sztuka z kolekcji Galerii Piekary, katalog
wystawy, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2007, s. 71 (il.)

Artysta studiował
malarstwo na poznańskiej ASP, w 1999 roku uzyskał dyplom w pracowni malarstwa
prof. Włodzimierza Dudkowiaka i w pracowni rysunku prof. Bogdana Wojtasiaka. W
1998 roku otrzymał nagrodę na II Festiwalu ASP w Poznaniu w kategorii rysunek. Brał
udział w kilkudziesięciu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.

estymacja: 4 000 - 6 000