Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

Anna Molska
Rafał - tryptyk, ed. 3/3, 2006 r.
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Anna Molska

Cena wylicytowana: 5 500 zł

fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, 26,5 x 17 cm (wymiar każdej fotografii w świetle passe-partout)
każda część
na odwrociu sygnowana i datowana: ‘Anna Molska, 2006 | ed. 3/3’

Artystka
sztuk wizualnych, posługuje się głównie medium filmowym. W latach 2003-2008
studiowała na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w
czerwcu 2008 roku obroniła dyplom w Pracowni Przestrzeni Audiowizualnej
prowadzonej przez prof. Grzegorza Kowalskiego. W 2009 roku została nominowana
do nagrody Deutsche Banku "Spojrzenia". Współpracuje w Fundacją
Galerii Foksal w Warszawie. Mieszka i pracuje w Warszawie.

estymacja: 5
000 - 7 000