Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/płótno, 160 x 160 cm
sygnowany i
opisany na blejtramie: 'BARTEK BUCZEK "IMHOTEP" '

WYSTAWIANY:
"Czarny charakter", wystawa indywidualna, Bank Pekao Project Room,
CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 10 - 30 czerwca
2013

Absolwent
ASP w Katowicach, kierunek malarstwo. Dyplom uzyskał w pracowni Andrzeja
Tobisa. Ex członek grupy Ośmiornica. Związany z galerią Art Agenda Nova.

estymacja: 7
000 - 9 000