Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany,
datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ SZUSZKIEWICZ | ''BRUDNY PIES'' | OLEJ
NA PŁÓTNIE | 54 x 73 cm | 2014'

W roku 2007 obronił dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w
Warszawie pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego. Stypendysta programu Sokrates Erazmus na Universidad di
Castilla la Mancha w Cuence w Hiszpanii.(2005). Finalista IX edycji konkursu im. Eugeniusza Gepperta we
Wrocławiu(2009).  Finalista
VII edycji konkursu Rybie Oko w Bałtyckiej Galerii Sztuki (2013). Finalista konkursu "Showdown VII" rozgrywanego na stronie
Saatchi Online(2008).  Laureat Programu Stypendialnego Ministra Kultury i
Dziedzictwa Narodowego
„Młoda Polska” (2011). Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
(2014). Współtwórca interdyscyplinarnych projektów takich
jak „Fontainebleau” (CSW Zamek Ujazdowski, 2009), „Legenda” (Galeria Studio,
2012), „Nowe Ziemie” (Museum Junge Kunst, Frankfurt nad Odrą, 2015).

estymacja: 6
000 - 8 000