Aukcja Nowej Sztuki (wyniki)
23 kwietnia 2015 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 3 200 zł

* Cena wylicytowana: 3 200 zł

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany,
datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ FRYDRYCH | 135.2007. 70 x 100 CM |
''1943'' '

WYSTAWIANY:
- "Dziura w całym", wystawa indywidualna, Galeria m2, 30 listopada 2007 - 12 stycznia 2008

LITERATURA:
- Michał Frydrych - Dziura w całym/Close Inspection, katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008 (reprodukowany)

W latach
1999 - 2003 studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, następnie od 2002
Malarstwo na warszawskiej ASP, którą ukończył w 2007 (dyplom w pracowni
Jarosława Modzelewskiego). W 2006 w ramach pobytu stypendialnego studiował na
Universität der Kunste w Berlinie w pracowni Daniela Richtera. Znaczna część
jego dorobku spłonęła w pożarze na Inżynierskiej 3 w Warszawie - ważnym miejscu
na kulturalnej mapie Warszawy. W pracowniach spotykali się i tworzyli artyści,
odbywały się tam wystawy. Swoje pracownie mieli tu również m.in. Ivo Nikić czy
Karol Radziszewski.

estymacja: 4
000 - 7 000