Aukcja Nowej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (49)

Paulina Ołowska
"Corespondence", 2001 r.
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Wilhelm Sasnal
Bez tytułu, 2001 r.
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Rafał Bujnowski
Jak narysować papieża, 2001 r.
ołówek/papier, 21 x 30 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Marcin Maciejowski
Gdy czuję ten zapach nowych butów zapominam o trudach życia
ołówek/papier, 16 x 14 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Rafał Bujnowski
Ekran plazmowy, Kaseta VHS, Pilot, 2001 r.
olej, akryl/płótno, wymiar ekranu: 57,5 x 80 cm, wymiary kasety VHS: 11 x 19 cm, wymiary pilota: 18 x 7 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
Norman Leto
"Obraz na 25te urodziny" - dyptyk, 2005 r.
olej/płyta, 80 x 60 cm (każda część)
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Ivo Nikić
"Grace Jones", 2011-2013 r.
akryl/płótno, 146 x 116 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Paweł Matyszewski
"Pareidolia", 2011 r.
akryl/płótno, 150 x 130 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Aneta Grzeszykowska
"Kate's Portfolio", ed. 4/7, 2003 r.
fotografia barwna, c-print na dibondzie, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Marta Deskur
Z cyklu "Rodzina", Misiu i Monia, ed. 2/5, 1999 r.
fotografia barwna/lightbox , 130 x 130 cm
* Cena wylicytowana: 19 000 zł
Wojtek Bąkowski
Przykre wakacje, ed. 1/1, 2008 r.
akwarela na kliszy oraz odbitka na papierze fotograficznym, 24 x 40 cm, wymiary pracy z ramą: 43 x 53 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Anna Molska
Rafał - tryptyk, ed. 3/3, 2006 r.
fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, 26,5 x 17 cm (wymiar każdej fotografii w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Dorota Nieznalska
Jewellery cz. 1, ed.1/3, 2010 r.
fotografia barwna/lightbox, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Tomasz Musiał
Orzeł Biały, 2005 r.
akryl/płótno, 145 x 145 cm
Cena wylicytowana: 35 000 zł
Jadwiga Sawicka
Płacz płać, 2008 r.
olej/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Laura Pawela
Przerwij, 2003 r.
akryl/płótno, 40 x 80 cm
* Cena wylicytowana: 5 500 zł
Agnieszka Polska
Bez tytułu (Kalendarz), 2008 r.
kredka/papier, 32 x 44 cm
* Cena wylicytowana: 1 500 zł
Monika Szwed
Z cyklu "Strefa", 2009 r.
technika własna/papier, 75 x 68 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Bartek Otocki
Z cyklu "Yang", 2015 r.
olej/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Łukasz Huculak
"Podmuch III", 2014 r.
tempera/deska, 70 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 3 000 zł
Izabela Chamczyk
"Związek", 2014 r.
akryl, olej, farba ftalowa/płótno, 70 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Tomasz Kowalski
Bez tytułu, 2006 r.
akwarela/papier, 30 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Aleksandra Urban
"Pokój 202", 2008 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Łukasz Surowiec
Korpus V, 2014 r.
żeliwo, pleksi, wymiar ramy: 39 x 39 x 10 cm
* Cena wylicytowana: 1 500 zł
Tomasz Mazur
"Shopping", 2005 r.
akryl, olej/płótno, 100 x 125 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Basia Bańda
Małpa, 2005 r.
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Michał Szuszkiewicz
"Brudny pies", 2014 r.
olej/płótno, 54 x 73 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Magdalena Cybulska
XV, z cyklu "Święte obrazki", 2012 r.
olej/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Bartek Buczek
Imhotep, 2012 r.
olej/płótno, 160 x 160 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Anna Okrasko
Bez tytułu, z cyklu "Lamperie", 2006 r.
akryl/płótno, 24 x 18 cm
* Cena wylicytowana: 1 000 zł