25 kwietnia 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej, akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | BULLDOG | 2017'
ID: 48496