25 kwietnia 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | AKTORKI'
ID: 47070