Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (89)

Ilona Herc
Pytania, 2017
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Mirella Stern
Łapacz czasu, 2017
akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Spotkanie, 2017
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Bartłomiej Koter
Paris Scéne, 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Łukasz Jacek
Deszcz 7, 2017
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Damian Kwiatkowski / KFIATEK
Tramvoyage, 2017
akryl, szablon/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jarosław Szewczyk
ŁDZ/Rzgowska, 2017
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Adam Wątor
Aktorki, 2016
akryl/płótno, 80 x 140 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Sylwester Stabryła
Leniwa, 2012
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Zalewski
Cenniejsza niż perły, 2017
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Denys Molerio Pena
Apotropaic II, 2017
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Krystian Bukowski
Jak Hemingway przed południem, 2017
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Ewelina Ulanecka
Las Vegas Parano, dyptyk, 2017
technika mieszana/płótno, 130 x 160 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Dominik Smolik
Subtilite, dyptyk, 2017
akryl/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu , 2017
akryl/płótno, 120 x 200 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Patrycja Nurkan
Bez tytułu, 2016
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Michał Słowikowski
2C, 2016
olej/płótno, 140 x 140 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Małgorzata Jastrzębska
Nr 508, 2017
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Andrzej Sobiepan
Kadry Wolności 005/011, 2016
technika własna/płótno, 65 x 72 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Paulina Zalewska
Chorał młodości, 2017
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Urszula Korwin-Kochanowska
Moment, 2017
akryl/płótno, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Arkadiusz Andrejkow
Polluks II, 2017
olej, spray/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Szwendacze, 2017
akryl/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Magdalena Szyszkowska
Plaża w Juracie 1910 rok, 2016
akryl/płótno, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Michalina Czurakowska
Krokodyl i Perła, 2014
akryl/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Zuzanna Jankowska
Patchwork, 2017
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Katarzyna Misiórska
Rubinowe lilie, 2017
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Joanna Szostak
Pejzaż 3 IV 16, 2016
olej/płótno, 100 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wioletta Winiarczyk
Wspinaczka, 2017
olej/płótno, 61 x 76 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Monika Paruzel
Whisperer, 2017
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 500 zł