5 lipca 2016 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Dwie dziewczyny, 2016 r.
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Dwie dziewczyny, 2016 r.

Cena wylicytowana: 11 000 zł

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam Wątor 2016'
na odwrociu opisany: 'ADAM WĄTOR 2016 | "DWIE DZIEWCZYNY" '
ID: 42413
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) - w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych - w wysokości 15% S3