19 stycznia 2016 godz. 19:00

Dominika Radomska (ur. 1986, Skierniewice)
Z cyklu 'Nieskończoność', Nadzieja, 2015
Cena wylicytowana: 800 zł
73

Cena wylicytowana: 800 zł

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIKA RADOMSKA | Z cyklu Nieskończoność "Nadzieja" | 2015 rok'
ID: 38416