Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Sylwester Stabryła
Zabarwianie, 2014
olej/płótno, 90 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Sonia Ruciak
Tęsknota, 2015
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Agata Słomianowska
Zakryty akt z wróblem na głowie, 2015
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Ilona Herc
Preludium II, 2015
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Ewa Dybek
Paradise, 2015
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Olga Pelipas
Gruszki, 2014
akryl/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Damian Cosma
Gentleman, 2015
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Roksana (roxi) Kularska-Król
Olimpia, 2015
akryl/płótno, 50 x 80 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Danuta Wójcik
Zabawa, 2015
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Piotr Urbanek
Ufo nad Wiedniem, 2015
olej/płótno, 45 x 60 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Mirella Stern
Studnia życzeń, 2014-15
akryl/płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Paulina Zalewska
Księżyc w pączku, 2015
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Kamil Kmiecik
Greenbow, 2015
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Patrycja Nurkan
Bez tytułu, 2015
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Janusz Orzechowski
Taniec światła, 2015
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Paweł Tomczuk / SWAG
Monetarism, 2015
akryl, technika mieszana/płyta, 170 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Viola Tycz
Back To Black 1, 2015
akryl/płyta, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Anna Mamica
Nostalgia, 2015
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Maciej Krakowski
Roy Lichtenstein-Sleeping Girl, 2013
olej/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Dominik Tarabański
Z cyklu Svrface, 8/10, 2012
fotografia barwna/papier fotograficzny, 46 x 30 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Longin Szmyd
Zimowy poranek, 2015
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Katarzyna Gołębiowska
04.00, 2015
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Pictor Mendax
Fat Pussy, 2015
olej/płótno, 80 x 110 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Adam Oroń
Angel, 2015
akryl/płótno, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Sylwia Woźniczka
Dom Partii w Białymstoku, 2009
olej/płótno, 120 x 140 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Karolina Fox
Pink Glasses Cat, 2015
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Agnieszka Borkowska
Cisza, 2015
olej/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Misia Łukasiewicz
Anioł Stróż, 2015
olej/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Michał Makara
Bez tytułu, 2015
tusz/papier, 32 x 51 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Angelika Milaniuk-Mitruk
Czarodziej, 2015
olej/płótno, 38 x 52 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł