16 czerwca 2015 godz. 19:00

Robert Listwan (ur. 1974, Olsztyn)
Jutro powiększe terytorium, 2014
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Cena wylicytowana: 1 300 zł

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'LISTWAN'
na odwrociu opisany: ' ''JUTRO | POWIĘKSZĘ | TERYTORIUM'' | 2014 | Robert | Listwan | AKRYL/PŁÓTNO | 60/90cm'
ID: 30392