Aukcja Młodej Sztuki - Sopocki Dom Aukcyjny (wyniki)
20 sierpnia 2011 godz. 17:00

Cena wylicytowana: 550 zł
66

Cena wylicytowana: 550 zł

olej/płótno, 112 x 112 cm
sygn. i dat. na odwrocie: '08/10 Kibler'