Aukcja Młodej Sztuki - Sopocki Dom Aukcyjny (wyniki)

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (88)

Anna Wypych
Ewa wstaje
olej/płótno, 80 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Agenda 8a (Doctor a), 2011 r.
olej/płótno, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 950 zł
Lech Bator
To skomplikowane, 2010 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Lech Bator
Industrial, 2010 r.
akryl/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Agata Sobczyk
Poliptyk żuławski
olej/płótno, 5 razy 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Joanna Paljocha
Wycinanka III, 2006 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Jagoda Szymańska
Szybka IX
olej/płótno, 45 x 45 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Jagoda Szymańska
Szyba III
olej/płótno, 120 x 120
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Agata Bajszczak
Życie, 2009 r.
akryl, kredka, węgiel, ołówek, tech. mieszana, 123 x 133 cm
Cena wylicytowana: 950 zł
Agata Bajszczak
Pejzaż, 2008 r.
olej/płótno, 54 x 61 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu, 2008 r.
olej/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Biel, 2011 r.
akryl/płótno, 40 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Przystań VII, 2011 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Przystań II, 2011 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Speed
olej/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Ewa Doroszenko
Smile, 2010 r.
olej/płótno, akryl, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Robert Motelski
Liście 03.08, 20:28, 2007 r.
olej/płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Jacek Dittwald
25, 1991 r.
olej/płótno, 65 x 65 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Anna Taut
Działanie, z cyklu "Trzy Doroty"
olej/płótno, 163 x 84 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Kotor, 2011 r.
olej/tektura, 25 x 50 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Światło 2, 2011 r.
olej/tektura, 26 x 50 cm
Cena wylicytowana: 850 zł
Anioł Stróż
olej/płótno, 200 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Justyna Jabłońska
Le déjeuner sur l`herbe, 2011 r.
olej/płótno, akryl, 95 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Klaudia Mostowik
Zakopane
olej/tektura, 36,5 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Karolina Polak
Challenge
akryl/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 850 zł
Marta Konieczny
Łuna, 2011 r.
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Marta Mężyńska
La Boutique des Canneurs, 2009 r.
olej/płótno, 40,5 x 74 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Dominika Naziębły
High jump 6
olej/płótno, 110 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł