13 lipca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

akryl/płótno, 60 x 97 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'K. STAŃCZAK '2017 | NAUTICA I | AKRYL [pieczęć autorska]'
ID: 50668