25 czerwca 2013 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł
52

Cena wylicytowana: 600 zł

akryl, olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'Cisza | Monika | Walendziak | 2013'1999-2003 – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. W. Gersona w Warszawie. Historyk sztuki (2005-2010 – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawa). Zajmuję się ikonografią, malarstwem sztalugowym  i ilustracją. Malarstwo jest dla Walendziak ściśle związane z praktyką medytacyjną. Poprzez abstrakcję stara się przekazać doświadczenie dyscypliny i związanej  nią wewnętrznej ciszy.