Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (90)

Edyta Kwiatkowska
Zamęt, 2014
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Magdalena Szyszkowska
Wspomnienie, 2015
akryl/płótno, 115 x 73 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Marta Wawrzynowicz
Bliźniaczki, 2014
akryl/płyta, 118 x 86 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Grzegorz Radziewicz
Wielki błękit, 2016
olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Sonia Ruciak
Nieuchwytność, 2016
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Bartłomiej Koter
The streets: Artificial, 2017
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Mirella Stern
Spacer w porze latawców, 2017
akryl, technika własna/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Agnieszka Pawłowska
Dzień dobry, 2017
olej, kolaż/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Alicja Saar
Babuszka, 2011
akryl/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2017
akryl/płótno, 140 x 160 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Anna Polanowska
Camp Town, 2017
akryl/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Jarosław Szewczyk
Afrykarium, 2017
akryl/płótno, 100 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Marcin Błach
Black and white 2, 2017
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Zuzanna Jankowska
Sportowcy, 2017
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Piotr Urbanek
Axis Mundi albo drzewo wulkaniczne, 2017
olej/płótno, 50 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Jolanta Lach
Żyrafa Żaneta, 2016
akryl/płótno, 30 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Joanna Sułek-Malinowska
Na biegunach, 2017
akryl/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Wioletta Winiarczyk
Wędrówka, 2017
olej/płótno, 51 x 61 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Agata Krutul
HasterII, 2017
technika własna/płótno, 40 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Katarzyna Środowska
Bez tytułu, 2017
olej/płótno, 80 x 130 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Olga Pelipas
Podróż, 2017
akryl/płótno, 90 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Jacek Malinowski
Primavera in Toscana, 2017
olej/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Marzena Bis
Sea, 2017
olej/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Janusz Orzechowski
W stronę słońca V, 2017
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Anna Witek
Rich Mind, 2017
olej, akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Piotr Woroniec Jr
Trafo, 2017
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Spokojnie', Bez tytułu , 2017
akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aleksandra Mysiorska
Maroko. Esencja., 2017
olej/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Ewelina Ulanecka
Apocalypto, 2017
technika mieszana/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Hanna Rozpara
C b13, 2017
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł