12 kwietnia 2013 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 100 x 73 cm
na odwrociu opisany: "Villiot 19" Aleksandra Kowalczyk 2013'  Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni L. Tarasewicza, specjalizacja - fotografia użytkowa, pracownia prof. R. Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. W 2011 r. ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji, specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 - Bochenska Gallery czy Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii 2011.