Aukcja Młodej Sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Aukcja Młodej Sztuki odbyła się w Rondzie Sztuki w Katrowicach, przy Rondzie im. Gen. Jerzego Ziętka 1
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (75)

Filip Gruszczyński
Zwiezda i łzy, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Paweł Słota
Pejzaż podróżny III, 2010 r.
olej/płótno, 90 x 115 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Katarzyna Jaśnikowska-Adamiak
Powrót, 2013 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Paulina Siedlarz
Wózki, 2011 r.
olej/płótno, 115 x 145 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Arkadiusz Andrejkow
Bez tytułu, 2009 r.
technika mieszana/płótno, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Wojciech Kubiak
Bez tytułu, Z cyklu 'Instytucje', 2010 r.
olej/płótno, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Monstfur
EXTRA HOMELESS, dyptyk, 2013 r.
akryl, szablon/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Agnieszka Sandomierz
Kobieta z psem, 2006 r.
akryl/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
Robert Listwan
The king of luxury, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aleksandra Kowalczyk
Villiot 19, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Sepe
Spacer, 2011 r.
technika mieszana/deska, 48 x 94 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Agnieszka Butkowska
Diuna, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Katarzyna Orońska / Orno
NY yellow cabs, 2011 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Marek Działek
Facebook, 2012 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Iga Słupska
Bez tytułu, 2010 r.
olej/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Paulina Walczak
Martwa natura 2, 2009 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Iwona Delińska
Tam, 2012 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Krzysztof Bryła
Lustro drogowe, tondo, 2012 r.
akryl/płótno, średnica 50 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Maciej Skobel
Człowiek Kozioł, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Piotr Szczur
Dog style VII, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Monika Marchewka
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Bartosz Czarnecki
Bez tytułu, 2012 r.
olej/płótno, 35 x 35 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Chazme718
MEGAPOLIS: "Good morning!", 2013 r.
sitodruk/papier, edycja 1/15, 80 x 56 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 800 zł
Anna Fijałkowska-Oleksiak
Ewa IX, 2008 r.
linoryt/papier, 120 x 85 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilona Herc
Bezwietrznie, 2013 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Hanna Ilczyszyn
Dziewczyna z bukietem, 2012 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Viola Tycz
Upał, 2012 r.
akryl/płyta, 120 x 56 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Olga Gralewska
Ku geometrii życia, 2012 r.
akryl/płótno, 46 x 61 cm
Cena wylicytowana: 800 zł