7 czerwca 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'pg'
na odwrociu opisany: 'Paulina Góra | Irys'
ID: 41950
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i naliczana jest degresywnie w zależności od kwoty wylicytowanej: do 100 000 złotych (włącznie) - w wysokości 18%, a powyżej 100 000 złotych - w wysokości 15%