Aukcja Młodej Sztuki

Miejsce wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (87)

Adam Wątor
Biały trójkąt, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Aleksandra Kotarska
Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Urszula Chrobak
A.M.2., 2016 r.
akryl/płótno, 110 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Agata Krutul
Domy, 2016 r.
technika własna/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Longin Szmyd
Zaraz wracam, 2016 r.
akryl/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Katarzyna Środowska
Spacer, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Janusz Orzechowski
Globalne ocieplenie, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Katarzyna Gołębiowska
07.04, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Patrycja Nurkan
Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Sebastian Skoczylas
Biosfera 02, 2016 r.
akryl/płótno, 140 x 130 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aleksandra Kowalczyk
Bez tytułu, 2016 r.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Małgorzata Jastrzębska
Nr 462, 2016 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Dominik Smolik
Concerto grosso, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ewelina Ulanecka
Euphoria, 2016 r.
technika własna/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Adrian Tkaczyk
Rider 25, 2016 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Karolina Fox
My tiger, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Marek Bieganowski
Pingwiny, 2016 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Anna Molas
Krowa, 2015 r.
akryl/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Grzegorz Klimek
Brązowy niedźwiedź, 2016 r.
technika własna/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
MILIONERBOY
Czerwony byk, 2016 r.
technika własna/płótno, 90 x 110 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Misia Łukasiewicz
500+, 2016 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Paweł Fil
Wiatr - Potrzos , 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Magdalena Szilke
Pejzaż, 2016 r.
olej/płótno, 50 x 92 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Kamil Kmiecik
Huldra, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Ewa Dybek
Polowanie, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Olga Pelipas
Wieża, 2016 r.
akryl/płótno, 92 x 60 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Kamila Stępniak
Can you feel it?, 2016 r.
akryl, olej/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Agnieszka Figurska
Bez tytułu, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Damian Kwiatkowski / KFIATEK
Róża Benzyna, 2016 r.
akryl, spray/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 700 zł