24 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Michał Linow 2015'
ID: 37193