24 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 205 x 114 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'IZA STARĘGA | 08'
na odwrociu opisany: 'IZA STARĘGA | 2008 | [sygnatura]'
ID: 33476