24 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 500 zł

Cena wylicytowana: 3 500 zł

akryl, technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: ' ''Jezusowie polni'' | M. Stern 2015'
ID: 37277