24 listopada 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d. i l.d.: 'LISTWAN'
na odwrociu opisany: ' ''HEDONISM GLORY | 2014 | Robert | Listwan. | AKRYL/PŁÓTNO | 60/90 cm'
ID: 36947