21 grudnia 2016 godz. 19:00

Adam Wątor (ur. 1970, Myślenice)
Akt na białych schodach, 2016 r.
Cena wylicytowana: 8 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2016'
na odwrociu opisany: '"AKT NA BIAŁYCH SCHODACH" | ADAM WĄTOR 2016'
ID: 44585