21 grudnia 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 46 x 61 cm
sygnowany na odwrociu: 'J. Kosin'
ID: 43120