13 września 2016 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'IWONA GABRYŚ'
ID: 43530