13 września 2016 godz. 19:00

Marek Pękacz (ur. 1985, Barlinek)
Psycho city (metaobraz), 2016
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Psycho city (metaobraz), 2016

Cena wylicytowana: 11 000 zł

olej, inna/płótno, 85 x 200 cm
UV
ID: 43648